Léto 2022 - mrkněte na info na úvodní straně, děkuji :)

DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA A PLATBA

 PLATBA

Většina zboží je vyhotovena na zakázku, z toho důvodu přijímám pouze platby předem a to převodem na účet. Nemáš účet? To nevadí :) Převod můžeš jednoduše udělat na poště, poradí ti personál nebo najdeš informace na stránkách České pošty.

Při objednávce nad 2500 Kč si můžeš platbu rozdělit na zálohu a doplatek. Tento způsob je vhodný, pokud chceš svou objednávku zařadit do fronty na vyhotovení co nejdřív a zároveň bez nutnosti uhradit ji hned celou :)

Pro platbu převodem ze Slovenska ti po dokončení objednávky zašlu cenu přepočtenou na eura emailem (dle aktuálního kurzu České národní banky). Platbu budeš provádět na slovenský účet v eurech, takže bez poplatků! ;)

 

DOBA DODÁNÍ

Pro ozdoby, korálky, doplňky a dredy skladem je doba dodání okolo jednoho týdne od přijetí platby. 
U dredů na zákázku/objednávku záleží na mém aktuálním vytížení - přibližná doba dodání je uvedena v popisu zboží.

 

DOPRAVA

Po ČR zasílám zboží prostřednictvím České pošty. U objednávek nad 4000 Kč to máš zdarma :) U ostatních objednávek si volíš mezi ekonomickým (99 Kč) a ekologickým (119 Kč) balným + poštovným. Naneštěstí náklady na recyklovatelné obalové materiály převyšují cenu levných plastových poštovních obálek. To má na svědomí vyšší cenu "ekologického" balného.

Na Slovensko zasílám zboží prostřednictvím České pošty. Doprava tě vyjde na 179 Kč. Zdarma ji máš u objednávek nad 5000kč :) 

Pokud objednáváš pouze gumičky (do ČR), můžeš si jako způsob dopravy zvolit "obálku do schránky" za 49 Kč.  Zboží bude cestovat jako obyčejné psaní, které přistane ve tvé schránce. Bereš na vědomí, že je nezbytné mít označenou schránku a že zásilka není sledovatelná a tudíž její doručení neověřitelné. V případě ztráty této nesledovatelné zásilky nenese Chobotnice žádnou odpovědnost a náhrada škody není vymahatelná.

 

VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Výměna nebo vrácení zboží je možná pouze u některých produktů. U zboží na zakázku/objednávku není možná ;)