Léto 2022 - mrkněte na info na úvodní straně, děkuji :)

Doprava a platba

 

PLATBA
Většina zboží je vyhotovena na zakázku, z toho důvodu přijímám pouze platby předem a to převodem na účet. Nemáš účet? To nevadí :) Převod můžeš jednoduše udělat na poště, poradí ti personál nebo najdeš informace na stránkách České pošty.
Pro platbu převodem ze Slovenska ti po dokončení objednávky zašlu cenu přepočtenou na eura emailem (dle aktuálního kurzu České národní banky). Platbu budeš provádět na slovenský účet v eurech, takže bez poplatků! ;)

DOBA DODÁNÍ
Pro ozdoby, korálky, doplňky a dredy skladem - z kategorie "SPECIALITKY (LIMITED)" je doba dodání do týdne od přijetí platby.
U dredů na zákázku záleží na mém aktuálním vytížení - týden až měsíc. Ve výjimečných případech může být tato doba i delší, se sklopenou hlavou tě o tom budu informovat emailem.

DOPRAVA
Po ČR zasílám zboží prostřednictvím České pošty. Poštovné a balné je 99kč. U objednávek nad 4000kč to máš zdarma :)
Na Slovensko zasílám zboží prostřednictvím České pošty. Doprava tě vyjde na 149kč. Zdarma ji máš u objednávek nad 5000kč :)

VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Výměna nebo vrácení zboží je možná pouze u některých produktů. U zboží na zakázku není možná - upozornění najdeš v detailu produktu ;)