Léto 2022 - mrkněte na info na úvodní straně, děkuji :)

JAK NAKUPOVAT

JAK NAKUPOVAT

BARVA:

JEDNOBAREVNÉ: Volíš si pouze jednu základní barvu která bude použita pro celou sadu 10DE (20 dredů). Vzorník základních barev najdeš ZDE.

MELÍR: Promelírované dredy působí dokonale přirozeně! I když se tváří jako jednobarevné, jako celek působí plastičtěji.

Při výběru varianty/barvy klikni na MELÍR ;) 
MELIR


Vhodné je zvolit minimálně dvě barvy - barvu základní a barvu odlesku. Vybrat si můžeš až ze 4 základních barev, které budou smíchány. Vzorník základních barev najdeš ZDE.

Vybrané barvy napiš do "POZNÁMKY PRO PRODEJCE" při dokončování objednávky.
POZNAMKA

Příklad: Objednala sis 2 sady melírů, poznámka k objednávce bude vypadat třeba takto:
1.sada:  27+10+12 
2.sada:  27+10


Jak melírování funguje? Třeba takhle :)
1508633_965289036832882_2230889926566523637_n

 

BARVA NA MÍRU:
Máš strach, že ti nesedne barva? Nechej si namíchat barvu na míru! Při výběru varianty/barvy klikni na BARVA NA MÍRU ;) 

barva na miru

Pak máš hned dvě možnosti:
1) Pošleš mi emailem fotku svých vlasů, ideálně na denním světle. Výsledek kvůli zkreslení technikou nemusí být úplně přesný, ale maximálně se vynasnažím :) Do poznámky k objednávce napíšeš, že zašleš foto emailem. Do předmětu emailu napíšeš číslo objednávky. 
nebo 
2) Pošleš mi chuchvalec vyčesaných vlasů + volitelně ustřižený tenoučký pramínek v obálce poštou (jako obyčejné psaní, ne doporučeně) na adresu, kterou ti zašlu emailem. Do poznámky k objednávce napíšeš, že budeš zasílat poštou. Obálka bude obsahovat číslo objednávky.

POZNAMKA

 

OMBRÉ:
Ombré je přechod z jedné barvy do druhé. Platí vše co již bylo řečeno. Zaklikneš si variantu která ti vyhovuje a své požadavky napíšeš do poznámky k objednávce viz. výše.
Máš na výběr ze 3 možností:
1) Ombré ze 2 základních odstínů, příklad poznámky k objednávce:
Objednala sis 2 sady:
1.sada: kořen: medová 27 konečky: platinová 22
2.sada: kořen: medová 27 konečky: plavá 613

2) Ombré z melírovaných odstínů, příklad poznámky k objednávce:
Objednala sis 2 sady:
1.sada: kořen: 27+10+12 konečky: 27+613
2.sada: kořen: 27+10+12 + 6 konečky: 27+613

3) Ombré tobě přímo na míru:
3.1.) Pošleš mi emailem fotku svých vlasů, ideálně na denním světle. Výsledek kvůli zkreslení technikou nemusí být úplně přesný, ale maximálně se vynasnažím :) Do poznámky k objednávce napíšeš, že zašleš foto emailem. Do předmětu emailu napíšeš číslo objednávky. Pokud budeš chtít barvu konečků světlejší nebo laděnou do jiného odstínu než je barva tvých konečku, napíšeš mi to do poznámky k objednávce nebo do emailu s fotkou.
nebo 
3.2.) Pošleš mi chuchvalec vyčesaných vlasů + ustřižený tenoučký pramínek v obálce poštou (jako obyčejné psaní, ne doporučeně) na adresu, kterou ti zašlu emailem. Do poznámky k objednávce napíšeš, že budeš zasílat poštou. Obálka bude obsahovat číslo objednávky. Pokud budeš chtít barvu konečků světlejší nebo laděnou do jiného odstínu než je barva tvých konečku, napíšeš mi to do poznámky k objednávce nebo do obálky. 

FANTASY BARVY:
Chceš do svého setu trochu barev? Naklikej si pár probarvených kousků! Všechno už to znáš - vybereš variantu - barva/melír/barva na míru a k tomu si vybereš až 4 fantasy barvičky, kterými porůznu dredíky probarvím. Upřesníš mi to v poznámce k objednávce viz. výše:)

Hodila by se inspirace při sestavování tvého setu? Odskoč si ke mně na fejsbuk, kde najdeš splněná přání mnoha zákazníků: www.facebook.com/uchobotnice


MNOŽSTVÍ: 
1 sada obsahuje 20 dredů (10 DE), přičemž na celou dredatou hlavu doporučuji 80 dredů (40DE). 
Při volbě množství zvaž požadavek na objem účesu, velikost hlavy a plánuješ-li nosit dredy po celé hlavě, máš under nebo side cut, plánuješ ofinu.. 
Nejseš si jistá množství? Vždy můžeš přiobjednat další, nebo vzít "pro jistotu více" :)

DÉLKA:
Délka jednoho BASIC dredu je 40-45 cm, včetně volného konce (který lze snadno odstřihnout) 50-55 cm. Takto dlouhé dredy sahají podle výšky postavy pod lopatky až nad zadek. Kam až budou sahat dredy tobě zjistíš snadno - přilož metr POD ucho a odměř :)

Je to málo? Chceš delší? Ha, to není  problém! Stačí si objednat EXTRA DLOUHÉ ;)
Délka jednoho extra dlouhého dredu je 50-55 cm, včetně volného konce (který lze snadno odstřihnout) 60-70 cm. Takto dlouhé dredy sahají podle výšky postavy nad až pod zadek.

TLOUŠŤKA:
Dredy jsou silné cca 1 cm, přičemž se v sadě vyskytují dredy silnější i slabší.

PŘIPLETENÍ A ÚDRŽBA:
Do konce listopadu 2016 bude vypracována sekce s návody. Děkuji za pochopení :) Do té doby tě odkáži na návody na mé fb stránce, kde se mimo jiné můžete inspirovat při sestavování setu: Návody
Gumičky jsou součástí každého setu! Ke svým dredům obdržíš gumičky v dostatečném množství. Když ti dojdou, doporučuji nákup gumiček do hřívy v jezdeckých potřebách ;)

PŘED PRVNÍM NAPLETENÍM
Je to jako s novým trikem :) Dredy ponoř do teplé vody ve které jsi rozmíchala trochu šamponu. Jemně je promačkej a pod sprchou pořádně propláchni. Pověs na sušák, rozlož na topení... dbej však, že z nich bude vytékat voda a dej pod ně raději nádobu :)

DOBA DODÁNÍ
Pro ozdoby, korálky, doplňky a dredy skladem je doba dodání okolo jednoho týdne od přijetí platby. 
U dredů na zákázku/objednávku záleží na mém aktuálním vytížení - přibližná doba dodání u tohoto zboží je uvedena v popisu zboží.

PLATBA
Většina zboží je vyhotovena na zakázku, z toho důvodu přijímám pouze platby předem a to převodem na účet. Nemáš účet? To nevadí :) Převod můžeš jednoduše udělat na poště, poradí ti personál nebo najdeš informace na stránkách České pošty. 
Pro platbu převodem ze Slovenska ti po dokončení objednávky zašlu cenu přepočtenou na eura emailem (dle aktuálního kurzu České národní banky). Platbu budeš provádět na slovenský účet v eurech, takže bez poplatků! ;) V období únor 2017 - květen 2017 na Slovensko z provozních důvodů nezasílám.

VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Zboží z kategorie OZDOBY A DOPLŇKY můžeš vrátit nebo vyměnit za jiné viz. obchodní podmínky.
Ale proto, že dredy umotám na zakázku podle barvy kterou si vybereš, nelze je vyměnit za jiné ani je vrátit. Jestli si nejsi jista barvou, můžeš si pro jistotu objednat "BARVU NA MÍRU", kdy ti vyrobím dredy bud´ podle zaslané fotky, nebo vzorku vlasů :)